Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web tasarımı, firmaların ve şirketlerin hizmet verdiği alanlarda en iyi şekilde müşterilerine kendilerini anlatmasının en kolay olduğu ve en çok tercih edilen hazır bir tema uygulamasından farklı olarak tamamen firmanın kimliğiyle uyumlu olarak hazırlanmış profeyonel web tasarımı hizmetidir.Firmalar kurumsal web tasarımı ile kendilerine özgü bir şekilde hazırlanmış siteleri, içerikleri ve görselleriyle müşterilerine aynı zamanda kurumsal kimliklerini de en iyi şekilde yansıtırlar.

Kurumsal Web Tasarımı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet sitenizi kurumsal kimliğiniz varsa yada genel olarak kabul görmüş renkleriniz varsa bu tonlar ile oluşturulduğunda müşterileriniz için daha akılda kalıcı olacaktır.
Kurumsal web tasarımı yaptığınız işi,firmanızı yada ürünlerinizin tanıtımında müşterilerin ulaşmak istediği detayları kolay bir şekilde anlatmalı yada firmanızın hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerinize anlatmalıdır.
Eğer ihracat yapan bir firma iseniz internet sitenizde en azından İngilizce Web Sitesi Tasarımı ile global müşterilerinize ulaşmanız kurumsallığınızı arttırırken yeni müşteriler elde etmenizi sağlayabilir.
Gereksiz detaylar kullanıcıları fazlasıyla sıkmaktadır en sade ve net şekilde işinizi , firmanızı yada hizmetlerinizi anlatmalısınız.
İnternete erişimin %70 den fazla oranla mobil cihazlardan sağlandığını düşünürsek web site tasarımınız mutlaka mobil uyumlu (responsive tasarım) olmalıdır. Mobil uyumlu web tasarımı Google arama motoru tarafındanda önemli bir sıralama kriteri olduğundan son derece önemlidir.
Yönetim paneli sayesinde web sitenizi güncel tutabilir firmanız ile ilgili haberleri ve duyuruları paylaşabilirsiniz, bundan dolayı yönetim panelli kurumsal web tasarımı oldukça önemlidir.
Web tasarımı fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

  Tel: 0216 606 17 37  tıkla ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir